Grafika użytkowa i reklama

Równolegle z działalnością konserwatorską rozwijamy usługi projektowania graficznego na użytek wydawnictw i reklamy wizualnej. Specjalizację w dziedzinie grafiki wydawniczej oraz identyfikacji wizualnej poszerzyliśmy wraz z rozwojem internetu i technologii multimedialnych o projektowanie serwisów internetowych i interfejsów użytkownika. W dorobku mamy realizacje z dziedziny oprawy plastycznej imprez i wydarzeń takich jak konferencje, kursy, szkolenia, koncerty.

Współpracujemy głównie z podmiotami z branży medycznej, obsługując specjalistyczne wydawnictwa lekarskie, projekty naukowe i edukacyjne oraz placówki i instytucje medyczne.

Portal Signs.pl i reklama w internecie

Wyrazem naszej pasji do grafiki użytkowej i reklamowej jest portal Signs.pl – najważniejszy polski serwis poświęcony reklamie wizualnej, stanowiący centrum informacyjne oraz bank zasobów dla branży reklamowej, kreatywnej i poligraficznej. W Signs.pl publikujemy artykuły warsztatowe, porady, prowadzimy własny serwis informacyjny, forum i giełdę ofert.

Praca przy serwisie jest dla nas okazją do rozwijania kompetencji w dziedzinie reklamy internetowej i promocji w mediach społecznościowych. W Signs.pl zarządzamy obecnie olbrzymią pulą kilkunastu milionów wyświetleń reklam display rocznie. Serwis stał się jednym z najważniejszych mediów reklamowych dla polskiej branży kreatywnej. Z możliwości tych korzystają przede wszystkim dostawcy produktów i usług dla firm reklamowych i poligraficznych. W 2017 r. liczba zarejestrowanych użytkowników Signs.pl przekroczyła 100 tys. To absolutny rekord i ewenement wśród polskich serwisów poświęconych reklamie!
Informacje o Signs.pl, oferta dla reklamodawców

Specjalizacje i realizacje

[Not a valid template]

Case studies

[Not a valid template]